Contact

Adverteren

Omdat we verschillende media hebben die stuk voor stuk toonaangevend in hun regio zijn, zijn we een interessante media-partner. We hebben interessante advertentiepakketten op maat gesneden voor uw omgeving en voor uw doelgroep.

Media-advies en adverteren
adverteren@nucentraal.nl

Peter Holtmaat (06 - 5463 85 77)
p.holtmaat@sallandcentraal.nl

Salland Centraal
adverteren@sallandcentraal.nl

Ellen van Lohuizen (06 - 5179 1050)
e.vanlohuizen@nucentraal.nl

Bert Bourgonje (06 - 8209 9902)
b.bourgonje@jouwregiocentraal.nl

Vechtdal Centraal
adverteren@vechtdalcentraal.nl

Sander Buiter (06 - 4290 9933)
s.buiter@jouwregiocentraal.nl

Simone van Driessen (06 - 8350 0501)
s.vandriessen@nucentraal.nl

Deventer Centraal
adverteren@deventercentraal.nl

Paul Kusters (06 - 4043 1836)
p.kusters@deventercentraal.nl

Nick Prins (06 - 1753 7763)
n.prins@deventercentraal.nl

Verspreidingsgebied Salland Centraal
Salland Centraal De Krant verschijnt in een oplage van 26.000 exemplaren in Boerhaar, Boskamp, Broekland, Den Nul, Elshof, Haarle, Heeten, Heino, Herxen, Laag Zuthem, Lemelerveld, Lettele, Lierderholthuis, Luttenberg, Mariënheem, Middel, Nieuw Heeten, Olst, Raalte, Welsum, Wesepe en Wijhe.

Verspreidingsgebied Vechtdal Centraal
Vechtdal Centraal De Krant verschijnt in een oplage van 20.000 in Beerzerveld, Balkbrug, Nieuwleusen, Dalfsen, Ankum, Hoonhorst, Oudleusen, Witharen, Vinkenbuurt, Ommen, Arriërveld, Arriën, Stegeren, Beerze, Vilsteren, Lemele, Lemelerveld

Verspreidingsgebied Deventer Centraal
Deventer Centraal De Krant verschijnt wekelijks in een oplage van 46.500 exemplaren in Deventer, Diepenveen, Schalkhaar, Okkenbroek, Bathmen en Lettele.

|Doorsturen